Tutaj jesteś  
O firmie

O firmie

 

 

Trampoliny to nasza pasja...

 

Firma Emidra International właściciel sklepu Trampolina24.pl specjalizuje się w wysokiej jakości trampolinach zarówno dziecięcych, ogrodowych jak i profesjonalnych. Posiadamy bardzo szeroką gamę części zamiennych i akcesorii do trampolin.

 

Obejmujemy swoim działaniem obszar całej Polski oraz  niektóre kraje Unii Europejskiej. Dzięki wieloletniemu oraz międzynarodowemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom doradztwo techniczne oraz profesjonalną i kompleksową obsługę.

 

Dzieki szerokiej gamie produktów jesteśmy wstanie zapewnić niską cenę produktu przy jej najwyższej jakości, dzięki czemu nasza Firma rozwija się i buduje szerokie spektrum klientów, którzy są zadowoleni z jakości naszych produktów.

 

Firma cieszy się od lat niesłabnącym zainteresowaniem wśród odbiorców hurtowych, jaki i klientów indywidualnych a także osób prowadzących parki rozrywki, pensjonaty, hotele, restauracje itp., które zaopatrujemy w nasze trampoliny i inne produkty.

 

Oferowane trampoliny zaliczają się do Europejskiej czołówki wśród trampolin, dzieki zastosowaniu najnowszych technologi produkcji oraz najwyższej jakości materiałow, dzięki czemu trampoliny służą naszym klientom przez długie lata.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony "dlaczego my", w której zostały przedstawione ważne informacje, na które warto zwrócić uwagę kupując trampolinę.

 

Produkty posiadają 24 miesięczną gwarancję. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.

 

Sami jesteśmy rodzicami więc wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo naszych dzieci.  Oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty co zapewnia pełne bezpieczeństwo w użytkowaniu.

 

Trampolina24.pl to najwyższa jakość produtów.

 

 

 

Logowanie

Zarejestruj się | Przypomnienie hasła

Rzetelny Regulamin

Trampolina 24.pl

 Trampoliny to nasza pasja....

 

 

 

Copyright by trampolina24.pl
Created by Wizja.NET
Odwiedź nas na